Europejskie doświadczenie inwestycją w przyszłość

LOGO

Rekrutacja na praktykę zawodową w WALENCJI !!!

Ogłaszamy nabór na bezpłatną, zagraniczną, dwutygodniową praktykę zawodową w Walencji w Hiszpanii. Możliwość wyjazdu będzie miało 8 uczniów. Ogłoszenie kierowane jest do uczniów I, II i III klas Technikum nr 3 oraz I i II klas Zasadniczej Szkoły Zawodowej nr 2 uczących się w zawodach Technik hotelarstwa, Technik żywienia i usług gastronomicznych oraz Kucharz.

Wyjazd organizowany jest z projektu „Europejskie doświadczenie inwestycją w przyszłość” w ramach Programu Operacyjnego Wiedza Edukacja Rozwój 2014-2020.

Aby zgłosić chęć wyjazdu należy pobrać formularz zgłoszeniowy ze strony projektu (zakładka projekty unijne) lub pobrać z sekretariatu szkoły, wypełnić go oraz przekazać do sekretariatu. Przyjmowanie formularzy zgłoszeniowych potrwa od 16 marca 2017 do 29 marca 2017 do godziny 12.00.

Test kwalifikacyjny z języka angielskiego odbędzie się 29 marca 2017.

Wyjazd - październik 2017 r.

Formularz zgłoszeniowy dla uczniów pełnoletnich oraz niepełnoletnich, regulamin rekrutacji i uczestnictwa w projekcie znajdują się w zakładce Projekty unijne.