ul. 1 Dywizji im. T. Kościuszki 16

TURNIEJ WIEDZY O ZAWODACH

Turniej Wiedzy o Zawodach IX edycja ogólnopolska jest cyklicznym przedsięwzięciem organizowanym przez Pracownię Badań, Analiz i Strategii Rozwoju Edukacji w Centrum Kształcenia Ustawicznego w Białymstoku we współorganizacji z Wyższą Szkołą Finansów i Zarządzania w Białymstoku. Turniej Wiedzy o Zawodach (IX edycja) dla szkół ponadgimnazjalnych jest organizowany w 2 etapach:

I etap - szkolny – w dniu 1 marca 2017 r. (test rozwiązywany w szkole w formie on-line przez 30 minut o godz.9.00)

II etap finałowy w siedzibie WSFiZ w Białymstoku w dniu 30 marca 2017 r. i przeprowadzany jest pod hasłem: „Mój zawód, moja pasja, moja przyszłość”.

Laureatami Turnieju zostają uczniowie, którzy zajmą trzy pierwsze miejsca w etapie finałowym. Przewiduje się również wyróżnienia za zajęcie kolejnych siedmiu lokat w etapie finałowym. Uczniowie uczestniczący w etapie finałowym otrzymają wyróżnienia i nagrody rzeczowe. Zadania konkursowe przygotowane będą w oparciu o zagadnienia związane z rynkiem pracy (wykaz linków do stron internetowych w regulaminie).

Zapraszam chętnych uczniów do udziału w Turnieju, tutaj nic nie tracicie!!! Na zgłoszenia czekam do 10 lutego 2017 r. w Szkolnym Ośrodku Kariery. Więcej informacji na temat Turnieju zamieszczono poniżej, w załączonym regulaminie oraz w SzOK ( s.203).

Małgorzata Kazaniecka - szkolny koordynator Turnieju

Więcej szczegółów znajdziesz tutaj.