Antymina – „Nie daj się wysterować na minę”

ŚWIETNY! SUPER PRZEKAZ! WIĘCEJ TAKICH PROGRAMÓW! DAŁ DUŻO DO MYŚLENIA! SPOTKANIE Z PRZESŁANIEM!
To tylko niektóre z opinii nt. programu profilaktycznego Antymina – „Nie daj się wysterować na minę”, który 2 marca obejrzeli uczniowie klas I Zasadniczej Szkoły Zawodowej oraz klas I i II Technikum. Program przedstawili Panowie Mirosław Kolczyk „Kolah” oraz Piotr Plichta „Poison”. Młodzież naszej szkoły mogła go obejrzeć dzięki mł. asp. Danielowi Romańczykowi – kierownikowi rewiru dzielnicowych KPP w Giżycku, który zaproponował jego realizację w naszej szkole. Młodzież bardzo wysoko oceniła program. W skali od 1 -10 otrzymał notę 9,2 od uczniów ZSZ oraz 9,1 od uczniów Technikum. Prowadzący dali świadectwo tego co narkotyki robią z życiem człowieka, pokazali zagrożenia związane ze stosowaniem środków odurzających, wchodzeniem w świąt przestępczy. Żeby żyć pełnią życia trzeba być wolnym od środków odurzających.