Turniej Piłki Siatkowej Dziewcząt z okazji Dnia Kobiet

W naszej szkole 8 marca tego roku odbył się Turniej Piłki Siatkowej Dziewcząt z okazji Dnia Kobiet, zorganizowany przez Panie: I. Sałanowską, Sylwię Dawsiewicz. W zmaganiach sportowych udział wzięły następujące klasy: IIB T(drużyna A i B), IIB ZSZ, IC ZSZ, IB ZSZ, IVA T, IVB T, IT, IIIB T, IIC ZSZ. Drużyny zostały podzielone na dwie grupy: A i B, w każdej grupie rozegrano po dziesięć meczów. Zwycięzcy w grupach rozegrali ze sobą dwa mecze finałowe. Sędziami w czasie rozgrywek byli uczniowie z kl. IVA T: Szymon Kamiński, Magdalena Styczyńska, Mateusz Golubek, Mateusz Pawelczyk.
Ostatecznie pierwsze miejsca zdobyła: kl. IVA T, drugie kl. IVB T, trzecie kl. IB ZSZ. Zwycięzcy otrzymali nagrody (w postaci pucharów, gadżetów, słodkości) ufundowane przez Radę Rodziców oraz firmy: Superbruk, Trans - Żwir, Agropol - Giżycko. Fundatorom serdecznie dziękujemy.
Opracowanie:
S. Dawsiewicz, I. Sałanowska