LOGO

,,EUROPEJSKIE DOŚWIADCZENIE INWESTYCJĄ W PRZYSZŁOŚĆ”

Realizowany w ramach projektu „Staże zagraniczne dla uczniów i absolwentów szkół zawodowych oraz mobilność kadry kształcenia zawodowego”  prowadzonego przez FRSE realizowanego w  IV osi priorytetowej Innowacje społeczne i współpraca ponadnarodowa w ramach Programu Operacyjnego Wiedza Edukacja Rozwój 2014-2020 (PO WER).

SEKTOR: Kształcenie i Szkolenia Zawodowe, AKCJA 1. Mobilność Edukacyjna

Nr projektu: 2016-1-PL01-KA102-024812

Okres realizacji: 15.11.2016 - 14.05.2018     Budżet: 200 000,80 zł

Podsumowanie projektu i rozdanie certfikatów Europass Mobilność

W ramach podsumowania działań projektowych w trakcie Dnia Otwartego 24 kwietnia 2018 roku odbyła się uroczystość rozdania certyfikatów potwierdzających zdobyte umiejętności zawodowe. Dwunastu nauczycieli i szesnastu uczniów otrzymało dokumenty Europass. Zaproszeni zostali goście: przedstawiciele Starostwa Powiatowego w Giżycku, Powiatowego Zespołu Obsługi Szkół i Placówek w Giżycku oraz Rady Rodziców. W uroczystości brali udział uczniowie gimnazjów wraz z nauczycielami i przedstawiciele Powiatowego Ośrodka Rozwoju Edukacji w Giżycku.

Koordynator projektu i uczestnik mobilności nauczycieli – Natalia Rommel opowiedziała o wyjeździe pracowników szkoły, a uczniowie przedstawili mobilności praktykantów. Zwrócili oni uwagę słuchaczy na atrakcje turystyczne regionów Plymouth i Walencji.

Po uroczystości rozdania Europassów rozpoczynającej Dzień Otwarty goście mieli okazję zapoznać się z ofertą szkoły oraz atrakcjami przygotowanymi między innymi przez uczniów i nauczycieli uczestniczących w wyjazdach. Podzielili się oni swoimi doświadczeniami zdobytymi za granicą. Pani Diana Kopaczewska – nauczyciel przedmiotów zawodowych w hotelarstwie wraz z uczniami przygotowała prezentację zawodu z wykorzystaniem wiedzy i doświadczeń nabytych w Walencji.

Wyniki rekrutacji uczestników wyjazdu do Walencji (uczniowie)

Lista osób zakwalifikowanych na praktyki zawodowe w Walencji oraz lista osób rezerwowych jest dostępna do pobrania tutaj.

Wyniki rekrutacji uczestników wyjazdu do Plymouth (uczniowie)

Do pobrania: