Zespół Szkół Zawodowych
ul. T. Kościuszki 16
11-500 Giżycko
tel.  87 428 32 41 kom. 602 792 119

Wyjazd do Walencji na praktyki zawodowe

Przygotowania uczniów do wyjazdu do Walencji w ramach programu Erasmus+ dobiegają końca. Uczniowie wraz z opiekunami: p. Marzeną Dyndul i p. Natalia Rommel wyjadą do Hiszpanii już w sobotę wieczorem. Od poniedziałku 10 października przez kolejne dwa tygodnie będą oni odbywać praktyki zawodowe w hotelach i restauracjach. Oto lista miejsc praktyk uczniów. DO POBRANIA
Dobiegł końca również cykl zajęć kulturowo-językowych przygotowujących uczniów. Łącznie odbyło się 25 godzin lekcyjnych zajęć. Dotyczyły one kultury kraju, do którego wyjeżdża grupa. Uczestnicy poznali podstawy języka hiszpańskiego oraz rozwinęli znajomość języka angielskiego, aby czerpać jak największe korzyści z wyjazdu.
Zajęcia prowadziła p. Natalia Rommel - nauczyciel języka angielskiego w ZSZ