Zespół Szkół Zawodowych
ul. T. Kościuszki 16
11-500 Giżycko
tel.  87 428 32 41 kom. 602 792 119

Odwiedziny absolwenta naszej szkoły

Dnia 19 października 2016r. gościł w naszej szkole Absolwent klasy hotelarskiej Kamil Świderski. Wszyscy go zapewne pamiętamy jako dobrego i sumiennego ucznia, który zawsze o zawodzie, w którym uczył się w szkole opowiadał z pasją. Dzisiaj nic się nie zmieniło. Kamil pracuje obecnie na stanowisku recepcjonisty w Hotelu Mazury*** w Giżycku i również z pasją opowiada o swojej pracy. Myślę, że tak jak ja, tak również uczniowie klasy IV b T, u których gościł Kamil, czują niedosyt. Z pewnością zaprosimy Kamila ponownie. W hotelu Mazury na stanowisku recepcjonisty pracuje obecnie jeszcze jeden Absolwent klasy hotelarskiej – Dawid Kacprzak.

Opracowała: Diana Kopaczewska