Zespół Szkół Zawodowych
ul. T. Kościuszki 16
11-500 Giżycko
tel/fax  87 428 32 41

Otrzęsiny 2016

Środa 16.11.2016 była ważnym dniem dla uczniów klas pierwszych naszej szkoły.

Zostali oni oficjalnie przyjęci do grona społeczności uczniowskiej podczas OTRZĘSIN zorganizowanych przez Samorząd Uczniowski. Zabawa odbyła się pod hasłem "Cofnijmy się w czasie", a uczniowie mieli za zadanie przebrać się zgodnie z modą obowiązującą w danych latach - od 30-tych, aż po 90-te. Podczas zabaw "pierwszaki" wykazały się zręcznością, pomysłowością oraz uzdolnieniami tanecznymi i wokalnymi, dzięki czemu uczniowie z powodzeniem przeszli przez wszystkie próby jakim ich poddano.

Zmagania były oceniane przez jury w składzie: uczennice Milena Jabłońska i Sylwia Zadranowicz oraz Pani Małgorzata Kazaniecka. Wszyscy dobrze się bawili prowadzeni przez Dorotę Kozłowską i Annę Mróz. Uczestnicy oraz zwycięska klasa została nagrodzona nie tylko brawami. Zobaczcie sami !!