Zespół Szkół Zawodowych
ul. T. Kościuszki 16
11-500 Giżycko
tel/fax  87 428 32 41

Dzień Przedsiębiorczości

Czternasta edycja Dnia Przedsiębiorczości odbędzie się 26 kwietnia 2017 r. Zapraszam wszystkich zainteresowanych uczniów z Technikum (klasy I-III) po odbiór kart do Szkolnego Ośrodka Kariery (s.203), szczegóły na plakatach w szkole. Dzień przedsiębiorczości sprzyja podejmowaniu przez młodych ludzi trafnych decyzji w planowaniu dalszej drogi edukacyjnej i zawodowej. Poprzez udział w programie uczniowie mają możliwość:
- odbycia jednodniowej wizyty w wybranym miejscu pracy weryfikującej plany edukacyjne,
- zweryfikowania swoich wyobrażeń o wymarzonym zawodzie,
- pozyskania informacji o wykształceniu, umiejętnościach, czy predyspozycjach niezbędnych do wykonywania danego zawodu,
- doświadczenia związku pomiędzy wykształceniem a karierą zawodową,
- zapoznania się z organizacją i zarządzaniem firmą.

Koordynator: Małgorzata Kazaniecka

Dzień Przedsiębiorczości 2017.jpg