Zespół Szkół Zawodowych
ul. T. Kościuszki 16
11-500 Giżycko
tel/fax  87 428 32 41

VII międzyszkolny konkurs "Wiedzy o turystyce i hotelarstwie"

6 kwietnia w Zespole Szkół Gospodarczych w Elblągu 28 uczniów stanęło do VII międzyszkolnego konkursu "Wiedzy o turystyce i hotelarstwie". Celem konkursu buło podniesienie poziomu kształcenia zawodowego, pobudzenie i rozwijanie zainteresowań uczniów problemami związanymi z hotelarstwem oraz konfrontacja możliwości osiągnięć uczniów z rożnych szkół, nawiązanie współpracy pomiędzy szkołami i nauczycielami uczącymi w szkołach o profilu hotelarskim.

Naszą szkołę reprezentowała Aleksandra Sobota uczennica klasy IV b T i Natalia Komosa uczennica klasy II T. Natalia jako jedyna drugoklasistka zakwalifikowała się do drugiego etapu i ostatecznie zajęła 7 miejsce. Ola zajęła 11 miejsce. Gościem specjalnym konkursu był Inspektor Hotelowy - Karol Weber, założyciel bloga Enjoy your stays.

Opracowała: Diana Kopaczewska