Zespół Szkół Zawodowych
ul. T. Kościuszki 16
11-500 Giżycko
tel/fax  87 428 32 41

Weekend w Anglii

Grupa odbywająca praktyki zawodowe w Plymouth, w sobotę odwiedziła Exeter. Jest to miasto portowe w hrabstwie Devon. Leży nad rzeką Exe, niedaleko jej ujścia do Kanału La Manche. Podczas pobytu uczniowie mieli okazję zwiedzić muzeum Royal Albert Memorial i Katedrę św. Piotra oraz pospacerować uroczymi uliczkami miasta.
W niedzielę zaś odwiedzili The Barican, gdzie odbywał się Piracki Weekend. Jest to piracka impreza niezwykle popularna wśród mieszkańców Plymouth oraz turystów. Można tam spotkać rodziny przebrane za piratów, w porcie stoją pirackie statki, a w tle słychać piracką muzykę. Była również okazja do zrobienia sobie zdjęcia z bohaterami filmu Piraci z Karaibów- Jackiem Sparrow i Kapitanem Barbossa.

Zapraszamy również na stronę praktyk na Facebooku: 

https://pl-pl.facebook.com/Nasze-praktyki-w-Plymouth-295902540866676/