Zespół Szkół Zawodowych
ul. T. Kościuszki 16
11-500 Giżycko
tel/fax  87 428 32 41

Wizyta grupy hotelarskiej klasy IIT w Hotelu Tajty** w Wikasach

Dnia 14.09.2017 roku klasa II T – grupa hotelarska odwiedziła hotel Tajty** w Wilkasach. Obiekt swą nazwę wziął od malowniczego jeziora Tajty. W jego okolicy znajduje się szereg atrakcji stanowiących źródło radości dla dzieci i dla dorosłych. W hotelu gości wita przemiła i profesjonalna Recepcjonistka Pani Alicja, która odpowiedziała na szereg zadanych przez młodzież pytań. Zapewniła, że po intensywnie spędzonym dniu, obiekt gwarantuje dobry i zdrowy sen. W hotelu goście mogą skosztować wyjątkowo smacznego chleba wypiekanego przez pracowników oraz wędlin z własnej wędzarni. Podczas przygotowywania posiłków kucharze stosują sprawdzone receptury i nie używają żadnych ulepszaczy. Z czystym sumieniem zapewniają, że u nich klienci poczują niepowtarzalny smak autentycznej kuchni mazurskiej.
Tekst i zdjęcia: Diana Kopaczewska