Zespół Szkół Zawodowych
ul. T. Kościuszki 16
11-500 Giżycko
tel/fax  87 428 32 41

ROWEROWA AKADEMIA

Miłośnicy rowerów z naszej szkoły, we wtorek 24.10.17 r. odwiedzili Sklep Rowerowy Państwa Jagody i Zenona Dobrzyn. Było to ciekawe spotkanie z pasjonatami tego środka transportu i zdrowego stylu życia. Pan Wojciech Wyszyński, który o rowerach wie prawie wszystko, przekazał nam mnóstwo informacji dotyczących między innymi konstrukcji rowerów, konserwacji a także ich użytkowania. Pokazano nam różne rodzaje rowerów: miejskie, szosowe, przełajowe, górskie oraz inne specjalistyczne. Szczególnie interesujące były zagadnienia dotyczące odpowiedniego przygotowania się do wycieczki rowerowej i bezpiecznej jazdy, ponieważ za kilka dni planujemy wybrać się na wycieczkę rowerową w kierunku Jeziora Gołdapiwo. Nietypowa lekcja poza szkołą nauczyła nas, że wart mieć pasję, warto jeździć na rowerze. Serdecznie dziękujemy Państwu Jagodzie i Zenonowi Dobrzyn oraz Panu Wojciechowi Wyszyńskiemu za zaproszenie nas do świata rowerów.

Przygotowała: Agnieszka Potomska