Zespół Szkół Zawodowych
ul. T. Kościuszki 16
11-500 Giżycko
tel/fax  87 428 32 41

Trening w Lion Workout / Fit Jump Giżycko

Dzisiaj przed południem grupa chętnych uczniów naszej szkoły zamieniła ławkę szkolną na salę treningową klubu sportowego Lion Workout / Fit Jump Giżycko. Trenerzy Natalia i Przemek Grala przeprowadzili z młodzieżą zajęcia fitness na trampolinach oraz inne ćwiczenia wzmacniające mięśnie całego ciała, zwiększające gibkość i koordynację ruchową. Był to intensywny wysiłek fizyczny połączony ze świetną zabawą w grupie. Pani Natalia opowiedziała o swoich sportowych zainteresowaniach, a także scharakteryzowała zawód trenera personalnego. Zwróciła uwagę, że w każdej profesji trzeba się cały czas doskonalić i stawiać sobie nowe cele, aby osiągnąć sukces zawodowy i satysfakcję. Na własnym przykładzie zachęcała do uprawiania sportu, wskazując na korzyści płynące z aktywnego tryby życia. Celem wyjścia do klubu sportowego było pokazanie młodzieży jednego z wielu sposobów aktywnego spędzania wolnego czasu, odmiennego niż siedzenie w domu i surfowanie po internecie. Uświadomienie, że warto zadbać o swoje zdrowie już za młodu. Serdecznie dziękujemy właścicielom klubu Lion Workout / Fit Jump Giżycko za gościnę, trening i udzielenie wyczerpujących odpowiedzi na wszystkie pytania uczniów.
Przygotowała: Agnieszka Potomska