Zespół Szkół Zawodowych
ul. T. Kościuszki 16
11-500 Giżycko
tel/fax  87 428 32 41

Mistrzostwa Powiatu w Piłce Nożnej Szkół Ponadgimnazjalnych

Dnia 9 listopada 2017 r. na boisku Orlik przy Szkole Podstawowej nr 7 w Giżycku odbyły się Mistrzostwa Powiatu w Piłce Nożnej Szkół Ponadgimnazjalnych. Reprezentacja naszej szkoły zdobyła bezapelacyjnie i jednogłośnie pierwsze miejsce wygrywając wszystkie spotkania. Naszą szkołę reprezentowali: Jacek Rutkowski, Piotr Maleszewski, Jakub Jarmołowski, Kamil Stefaniak, Konrad Wawrocki, Damian Łasiński, Kamil Bienasz, Fabian Tuziemski, Kami Maksymowicz, Paweł Gałązka i Kacper Sawoń. Opiekunem drużyny był trener Kamil Kajrys.
Oto wyniki poszczególnych meczów:
ZSZ – ZDZ 2:0 Bramki: Jacek Rutkowski – 2
ZSZ – I LO 2:0 Bramki: Fabian Tuziemski , Jacek Rutkowski
ZSZ – ZSKŚiA 2:1 Bramki: Jacek Rutkowski – 2
ZSZ – II LO 3:2 Bramki: Jacek Rutkowski, Fabian Tuziemski i Piotr Maleszewski