Zespół Szkół Zawodowych
ul. T. Kościuszki 16
11-500 Giżycko
tel/fax  87 428 32 41

Otrzęsiny 2017

Dnia 15 listopada w naszej szkole odbyły się Otrzęsiny 2017. Uczniowie klas: I T, Ia BS oraz Ib BS ze swoimi wychowawcami przygotowali się do imprezy, na której zaprezentowali swoje umiejętności artystyczne: taneczne, wokalne i sprawnościowe. Imprezę prowadziły uczennice kl. IIIB T - Natalia Stępniak, Marika Surowik oraz Karolina Lenar z kl. IIT. Oprawą muzyczną zajęli się Kacper Sawoń kl. IIIA T, Jakub Nakoneczny i Piotr Maleszewski z kl. IIT. Motywem przewodnim Otrzęsin było hasło - „Trzy kolory…”. Każda z klas pierwszych w drodze losowania otrzymała kolor według którego przebrała się na imprezie. Uczniowie klas pierwszych uczestniczyli w następujących konkurencjach: prezentacji przebrań: klasa 1a BS - kolor zielony, klasa 1b BS – kolor czerwony i kl. I T – kolor niebieski; „trzecia głowa; zakręcony cukierek; roztańczeni; pożywny koktajl; karykatura wychowawcy; sznur z ubrań. Ostatecznie klasyfikacja była następująca:  I miejsce - kl. I T; II miejsce - kl. Ia BS, III miejsce – kl. Ib BS. Wszystkim uczniom klas pierwszych dziękujemy za super zabawę, witamy serdecznie w murach naszej szkoły i gratulujemy.

Opracowanie: Sylwia Dawsiewicz/Justyna Chojnowska-Burblis/Artur Wojnowski