Zespół Szkół Zawodowych
ul. T. Kościuszki 16
11-500 Giżycko
tel/fax  87 428 32 41

"Biegam Bo Lubię - odkryj pasję biegania"

Sobotni ranek to idealny czas na odsypianie po trudach tygodnia. Milena, Angelika, Hubert i Piotr wybrali jednak wspólne bieganie pod okiem trenera ogólnopolskiej akcji Biegam Bo Lubię - Pana Artura Płaczka, który chętnie dzieli się pasją biegania z innymi. Pan Artur opowiedział młodzieży jak rozwijała się jego przygoda z bieganiem oraz jakie korzyści można czerpać z uprawiania sportu. Zachęcał do uczestnictwa w bezpłatnych treningach Biegam Bo Lubię, których kolejny sezon zostanie wznowiony od wiosny. Serdecznie dziękujemy Panu Arturowi Płaczkowi za zaszczepianie wśród młodzieży ducha sportu. Zachęcamy do polubienia strony na facebooku Biegam bo Lubię (BBL) GIŻYCKOhttps://www.facebook.com/groups/457038327702050 

Przygotowała: Agnieszka Potomska