Zespół Szkół Zawodowych
ul. T. Kościuszki 16
11-500 Giżycko
tel/fax  87 428 32 41

Szkolny Festiwal Filmów Reklamowych

23 lutego 2018r. w odbyła się uroczysta Gala Szkolnego Festiwalu Filmów Reklamowych, w trakcie której przedstawiono filmy konkursowe. Do konkursu przystąpiło 5 szkół: Zespół Szkół Zawodowych, I Liceum Ogólnokształcące, Zespół Szkół Elektronicznych i Informatycznych, Zespół Kształtowania Środowiska i Agrobiznesu oraz Młodzieżowy Ośrodek Socjoterapii. Filmy zostały oceniane przez profesjonalne jury w składzie Irena Tarasov i Piotr Radecki oraz przez uczniów gimnazjów z powiatu giżyckiego. Osiągnęliśmy ogromny sukces, ponieważ za najlepszą produkcję jury uznało film naszej szkoły! Uzyskaliśmy również największą sympatię i Nagrodę Publiczności. :-)

Ogromne brawa należą się autorom filmu: Adamowi Kusztale, Maćkowi Doda, Kacprowi Sawoniowi, Michałowi Ankiewiczowi oraz wszystkim przesympatycznym statystom z naszej szkoły. W rozwijaniu ich talentów pomogły panie Justyna Chojnowska – Burblis i Marta Tyszko.
GRATULACJE !!!

Oto zwycięski film:

zsz.jpg