Zespół Szkół Zawodowych
ul. T. Kościuszki 16
11-500 Giżycko
tel/fax  87 428 32 41

Wiosenny Turniej Piłki Siatkowej Dziewcząt

W naszej szkole 12 marca tego roku odbył się Wiosenny Turniej Piłki Siatkowej Dziewcząt zorganizowany przez: I. Sałanowską, S. Dawsiewicz, P. Poczynka. W zmaganiach sportowych udział wzięły następujące klasy: II C/B, III B ZSZ, I T (drużyna „A” i „B”), I b BS, IIIC ZSZ, III T (drużyna „A” i „B”). Drużyny zostały podzielone na dwie grupy: A i B, w każdej grupie rozegrano po dwanaście meczów. Zwycięzcy w grupach rozegrali ze sobą dwa mecze finałowe. Ostatecznie pierwsze miejsce zdobyła drużyna „A” klasy I T w składzie: Gabriela Romejko, Aurelia Lenkiewicz, Aleksandra Abako, Paulina Parzych; drugie drużyna „A” kl. III T w składzie: Magda Malinowska, Aleksandra Kotowska, Magdalena Pisiak, Daria Dzadz; trzecie miejsce - kl. IIC/B ZSZ w składzie: Natalia Uszyńska, Aleksandra Mischel, Jolanta Wiszowata, Paulina Wierbicka oraz czwarte miejsce - kl. III C ZSZ w składzie: Beata Buźniak, Natalia Kostyła, Jowita Maksymiuk, Angelika Bogdanowicz. Zwycięzcy otrzymali nagrody ufundowane przez Radę Rodziców oraz prywatne osoby. Fundatorom serdecznie dziękujemy!!!
Opracowanie: S. Dawsiewicz, I. Sałanowska