Zespół Szkół Zawodowych
ul. T. Kościuszki 16
11-500 Giżycko
tel/fax  87 428 32 41

Sukces uczennicy naszej szkoły!!!

Dnia 6 kwietnia 2018 r. w Elblągu odbył się drugi etap wojewódzkiego konkursu "Sprawny w zawodzie - bezpieczny w pracy, w zawodzie fryzjer". Tematem przewodnim były fryzury ślubne. Wśród uczestniczek konkursu była m. in. Jagoda Romanowska, uczennica 3 klasy Zasadniczej Szkoły Zawodowej nr 2 w Giżycku, odbywająca przygotowanie zawodowe w salonie fryzjerskim Gabriela. Jagoda wykazała się wysoką wiedzą z zakresu fryzjerstwa podczas testu teoretycznego oraz umiejętności praktycznych w czasie tworzenia obowiązkowej fryzury. Dzięki swojej wyobraźni i kreatywności uczennica stworzyła piękną fryzurę ślubną zajmując wysokie 3 miejsce. Otrzymała uznanie jury, nagrody rzeczowe i dyplom. Gratulujemy sukcesu !!!