Zespół Szkół Zawodowych
ul. T. Kościuszki 16
11-500 Giżycko
tel/fax  87 428 32 41

TURNIEJ KLAS:,, JESTEŚ TYM, CO JESZ ”

Dnia 7 kwietnia 2018 r. obchodziliśmy ŚWIATOWY DZIEŃ ZDROWIA, zaś dwa dni później w naszej szkole odbył się turniej klas, którego celem było propagowanie zdrowego trybu życia, w szczególności zdrowego żywienia. Uczniowie Technikum nr 3 rywalizowali ze sobą w licznych konkurencjach np.: Przygotowywali zdrową przekąskę wybranej kuchni międzynarodowej, rozpoznawali świeże zioła, ubijali białko jaja na sztywno, przebierali się za warzywa i owoce, biegali z tacą. Zwycięstwo zdobyła klasa 2T, drugie miejsce zajęła klasa 3T, zaś trzecie klasa 1T. Impreza zakończył się degustacją soków warzywnych oraz pysznych ciast o smaku szpinaku, marchewki i truskawek. Turniej zorganizowała klasa IV Technikum nr 3 pod opieką nauczycielki Agnieszki Potomskiej.