Zespół Szkół Zawodowych
ul. T. Kościuszki 16
11-500 Giżycko
tel/fax  87 428 32 41

Refleksyjne Spotkanie Słowno-Muzyczne

Dnia 16 kwietnia 2018 r., na zaproszenie Pani Małgorzaty Kazanieckiej, w naszej szkole odbyło się spotkanie na temat „Nie oceniaj mnie, znasz moje…imię a nie moja historię…”. Tematyka dotyczyła bardzo aktualnego problemu - oceniania, osądzania innych. Zapewne wielu z nas miało tę nieprzyjemność doświadczyć tego na własnej skórze. Autorzy spotkania, pracownicy GOK z Pozezdrza oraz młodzież ze szkół ponadgimnazjalnych wraz z opiekunem, przekazali naszej młodzieży ważne i mądre treści : „Zanim ocenimy zatrzymajmy się na moment i zastanówmy się dlaczego to robimy. Pamiętajmy, że za wszystkim kryje się jakaś historia…Historia, która Nas ukształtowała i odcisnęła piętno na Naszej psychice…Historia przez którą trzeba było przejść czasem z niemałym cierpieniem, żeby być tym kim się jest…”.

Tekst i zdjęcia: Małgorzata Kazaniecka