Zespół Szkół Zawodowych
ul. T. Kościuszki 16
11-500 Giżycko
tel/fax  87 428 32 41

Wycieczka Ostróda - Trójmiasto

W dniach 17-18 kwietnia 2018r. 28 uczniów Zespołu Szkół Zawodowych w Giżycku uczestniczyło w wycieczce. Pierwszego dnia byliśmy na Targach Mazury HORECA w Ostródzie. Uczniowie mogli oglądać zmagania kucharzy w konkursach kulinarnych oraz spotkać osobowości takie jak szwajcarski szef kuchni, krytyk kulinarny i założyciel Akademii Kulinarnej Kurt Scheller oraz Karol Okrasa polski kucharz, autor i prezenter telewizyjny programów o tematyce kulinarnej. Kolejnym punktem naszej wycieczki było zwiedzanie Starego Miasta w Gdańsku. Zobaczyliśmy tam zabytkową fontannę Neptuna oraz zwiedziliśmy dwa prestiżowe pięciogwiazdkowe hotele, Hotel Hilton oraz Hotel Gdański. Następnie w Gdyni spacerowaliśmy Skwerem Kościuszki docierając na klif. Drugiego dnia zwiedziliśmy Sopockie Molo oraz Hotel Grand i Sheraton.
Tekst i zdjęcia: Diana Kopaczewska