Dzień Otwarty

Dnia 24 kwietnia 2018 r. odbył się w naszej szkole Dzień Otwarty. Rozpoczęliśmy go podsumowaniem projektu "Europejskie Doświadczenie Inwestycją w Przyszłość". Uczniowie i nauczyciele biorący w nim udział otrzymali certyfikaty "EUROPASS". Następnie zaproszeni goście i odwiedzający nas gimnazjaliści mogli zapoznać się z licznymi atrakcjami przygotowanymi przez uczniów pod kierunkiem nauczycieli. Celem było zapoznanie z ofertą naszej szkoły. Wśród atrakcji były między innymi pokaz i degustacja kuchni azjatyckiej, hiszpańskiej i angielskiej, studio "Decoupage", salon fryzur, warsztaty hotelarskie, mechaniczne a w sali obsługi konsumenta zaproponowaliśmy różne możliwości eleganckiego nakrycia stołu. Zaprezentowaliśmy też nowy kierunek - Technik Logistyk. Gimnazjaliści zapoznali się z wymaganiami i możliwościami jakie daje technikum i szkoła branżowa.