Uroczyste rozpoczęcie roku szkolnego 2018/2019

Dzisiaj, 3 września o godzinie 9.00 uczniowie klas Technikum Nr 3, Zasadniczej Szkoły Zawodowej Nr 2 i Branżowej Szkoły I Stopnia nr 1 oraz nauczyciele spotkali się na sali gimnastycznej w celu uroczystego rozpoczęcia roku szkolnego. Wprowadzony został sztandar naszej szkoły, a wszyscy w skupieniu wysłuchali hymnu narodowego. Następnie, Pani Dyrektor Małgorzata Rakowska-Ożga serdecznie powitała wszystkich zebranych i wygłosiła krótkie przemówienie podsumowujące czas wakacyjnego wypoczynku, jednocześnie zachęcając uczniów do wytężonej pracy po tak długiej przerwie. Kończąc przemówienie, Pani Dyrektor ogłosiła oficjalne rozpoczęcie nowego roku szkolnego 2018/2019. Po wyprowadzeniu sztandaru, uczniowie poszczególnych klas udali się wraz z wychowawcami do wyznaczonych sal lekcyjnych.