Zespół Szkół Zawodowych
ul. T. Kościuszki 16
11-500 Giżycko
tel/fax  87 428 32 41

Wycieczka do Mikołajek

Dnia 25 września 2018 r. 41 uczniów z klasy I i III Technikum nr 3 uczestniczyło w wyciecze do Mikołajek. Uczniowie odwiedzili prestiżowy pięciogwiazdkowy hotel Mikołajki, w którym Pan concierge pokazał usługi dodatkowe hotelu: SPA&WELLNES DESCUS AQUAE, strefę basenową, świat saun, restauracje New Island oraz Yachtovą, Klub After Dark, hotelową przystań na Ptasiej Wyspie oraz ekskluzywne pokoje. Uczniowie mieli możliwość zobaczenia jak funkcjonuje hotel i cała jego załoga, zadawać pytania, zobaczyć piękne widoki z apartamentów oraz przejść się łącznikiem hotelu. Niespodzianką dla wszystkich okazało się spotkanie z Absolwentką klasy hotelarskiej - Kamilą Jurewicz, która od czterech lat pracuje w strefie SPA&WELLNES. Kolejnym punktem naszej wycieczki było zwiedzenie Hotelu Gołębiewski **, gdzie uczniowie mogli obejrzeć siłownię, salon gier, sklep „Monika”, recepcję, restaurację, basen Tropikana oraz SPA. Uczniowie zebrali dokumentację hotelową oraz informacje potrzebne do zajęć lekcyjnych. Następnie udaliśmy się do Centrum Mikołajek aby zjeść obiad w Kuchni Świata.