Zespół Szkół Zawodowych
ul. T. Kościuszki 16
11-500 Giżycko
tel/fax  87 428 32 41

Otrzęsiny klas pierwszych

Dnia 29 listopada 2018 roku w naszej szkole odbyły się otrzęsiny klas pierwszych pt.: „Odjechane klimaty…” O godz. 11 30 na sali gimnastycznej rozpoczęły się zawody, podczas których każda klasa musiała się zaprezentować oraz wziąć udział w kilku konkurencjach. Głośny doping i bojowe hasła dodawały energii zawodnikom, walczącym dzielnie o każdy punkt. Wyczyny zawodników oceniało jury, biorąc pod uwagę ich kreatywność i niepowtarzalny styl.... Zwycięzcą została klasa 1 Technikum z wychowawczynią p. Dianą Kopaczewską. Uczniowie otrzymali słodki poczęstunek oraz „Voucher ” zwalniający z niezapowiedzianych kartkówek. Wszyscy bawili się wyśmienicie. Organizatorem był Samorząd Uczniowski pod opieką Justyny Chojnowskiej-Burblis. Fotorelacja znajduje się poniżej: