Zespół Szkół Zawodowych
ul. T. Kościuszki 16
11-500 Giżycko
tel/fax  87 428 32 41

Turniej Piłki Siatkowej Dziewcząt z okazji Dnia Kobiet

Dnia 12 marca w naszej szkole odbył się Turniej Piłki Siatkowej Dziewcząt z okazji Dnia Kobiet. W rozgrywkach wzięło udział siedem drużyn z klas: IIb BS/Ib BS; II TH/IITŻ; IIIb ZSZ; IV TH;I T; II TŻ; IV TŻ. Rozegnano 11 meczów. Po zaciętych zmaganiach I miejsce zajęła kl. IV TH w składzie: Ewa Zyskowska, Julia Zyskowska, Natalia Stępniak, Klaudia Kosecka; II miejsce wywalczyła kl. II TŻ w składzie: Aleksandra Abako, Aurelia Lenkiewicz, Gabriela Romejko, Paulina Parzych. III miejsce zajęły dziewczęta z kl. IIIB ZSZ tj.: Anita Suwik, Patrycja Leszczyńska, Sandra Łastówka oraz Jolanta Wiszowata. Zwyciężczynie turnieju otrzymały nagrody od naszego sponsora, którym była STREFA MOCY z Warszawy. Serdecznie dziękujemy STREFIE MOCY.
Opiekunowie: I. Sałanowska, S. Dawsiewicz