Zespół Szkół Zawodowych
ul. T. Kościuszki 16
11-500 Giżycko
tel/fax  87 428 32 41

WARMIŃSKO - MAZURSKI KONGRES ZAWODOWY

05.04.2019 r. w Olsztyńskim Parku Naukowo-Technologicznym odbył się Kongres Zawodowy zorganizowany przez Wojewodę Warmińsko-Mazurskiego i Warmińsko-Mazurskiego Kuratora Oświaty. Kongres składał się z dwóch części wystawienniczej i konferencyjnej. Część pierwsza była doskonałą okazją do zaprezentowania potencjału szkół prowadzących kształcenie zawodowe. Nasza szkoła prezentowała branżę gastronomiczną. Wystawialiśmy stół z dekoracją i smakołykami wielkanocnymi. W części drugiej pracodawcy, przedstawiciele jednostek samorządu terytorialnego, dyrektorzy i nauczyciele omawiali szanse oraz zmiany wprowadzane w szkolnictwie zawodowym. Stoiska przygotowane przez szkoły i przedsiębiorców w sumie obejrzało ponad 1000 osób.