Zespół Szkół Zawodowych
ul. T. Kościuszki 16
11-500 Giżycko
tel/fax  87 428 32 41

OGÓLNOPOLSKI KONKURS - NAJSPRAWNIEJSZY W ZAWODZIE – MECHANIK 2019 r.

W dniach 21-24 maja 2019 roku w Centrum Kształcenia i Wychowania OHP w Gołdapi odbył się Ogólnopolski Konkurs „Najsprawniejszy w zawodzie 2019” m.in. w kategorii mechanik pojazdów samochodowych. Organizatorem konkursu była Komenda Główna OHP w Warszawie. Reprezentantem województwa warmińsko - mazurskiego był uczeń kl III a Zespołu Szkół Zawodowych w Giżycku Piotr Pilimon. W konkursie udział wzięło 16 uczniów z całej Polski – laureaci eliminacji wojewódzkich. W kategorii mechanik pojazdów samochodowych, zespoły były jednoosobowe. Konkurs podzielony został na dwa etapy – część teoretyczną i praktyczną. W kategorii mechanik pojazdów samochodowych I miejsce zajął uczeń z woj. małopolskiego, II z woj. podlaskiego, III z woj. pomorskiego. Naszemu Piotrowi zabrakło 1 pkt do zajęcia miejsca na podium. IV miejsce które zajął Piotr, było znakomitą lokatą, ponieważ pokonał on 12 rywali z innych województw. Konkurs był trudnym wyzwaniem (największe problemy sprawiła część teoretyczna) - jest to opinia uczestników rywalizacji. Zwycięzcy otrzymali puchary, dyplomy oraz nagrody rzeczowe ufundowane przez Komendę Główną OHP w Warszawie. Pozostali uczestnicy biorący udział w konkursie otrzymali dyplomy i drobne upominki.