Zespół Szkół Zawodowych
ul. T. Kościuszki 16
11-500 Giżycko
tel/fax  87 428 32 41

Wizyta klas I (hotelarz) w Hotelu ST Bruno****

W dniach 30.09 – 02.10 2019 r. w ramach zajęć pracowni usług dodatkowych i służby pięter  i organizacji pracy w hotelarstwie dwie grupy hotelarzy z klas pierwszych z opiekunem p. Marzeną Dyndul zwiedziły cztero-gwiazdkowy Hotel ST Bruno. Po obiekcie oprowadzali nas pracownicy służby parterowej, którzy w bardzo ciekawy sposób opowiedzieli nam o historii zamku, o strukturze organizacyjnej i działach w hotelu, pracy pracowników, usługach świadczących przez hotel i ciekawostkach związanych z przyjmowaniem i obsługą gości. Młodzież miała okazję zobaczenia różnych pokoi hotelowych, dotknięcia jego wyposażenia, obserwacji pracy pracowników działu SPA, gastronomii, restauracji, recepcji oraz pracowników działu technicznego. W baszcie hotelu mogliśmy również podziwiać grafiki Zdzisława Beksińskiego.