Zespół Szkół Zawodowych
ul. T. Kościuszki 16
11-500 Giżycko
tel.  87 428 32 41 kom. 602 792 119

Debata społeczna.

Dnia 7 listopada 2019 r. nauczyciele Sylwia Dawsiewicz i Małgorzata Kazaniecka oraz uczennice Katarzyna Bękalska z 1b BS i Nela Targońska z 1T uczestniczyli w debacie pod tytułem "Bezpieczny uczeń - bezpieczna szkoła". Debata została zorganizowana w ramach cyklu spotkań ze społeczeństwem "Porozmawiajmy o bezpieczeństwie - możesz mieć na nie wpływ" przez Komendę Powiatową Policji w Giżycku. Tematy, które zostały poruszone podczas debaty dotyczyły: przestępczości i demoralizacji nieletnich na terenie powiatu giżyckiego, procedur postępowania w sytuacji zagrożenia dzieci demoralizacją lub czynem karalnym i odpowiedzialności prawnej nieletnich. Przedstawiona została oferta Komendy Powiatowej Policji oraz innych podmiotów w zakresie programów i akcji profilaktycznych.