Zespół Szkół Zawodowych
ul. T. Kościuszki 16
11-500 Giżycko
tel.  87 428 32 41 kom. 602 792 119

Prezentacja kalendarza profilaktycznego

Dnia 16 stycznia w Świetlicy Socjoterapeutycznej odbyło się spotkanie poświęcone prezentacji kalendarza profilaktycznego Centrum Profilaktyki Uzależnień i Integracji Społecznej połączone z ogłoszeniem wyników konkursu na plakat profilaktyczny. Dyplomy i nagrody utalentowanym uczniom giżyckich szkół wręczali Wojciech Karol Iwaszkiewicz - Burmistrz Miasta, Ewa Ostrowska - Dyrektor CPUIS, Ewa Kolankiewicz (CPUIS) oraz przedstawicielka jury Janina Knap - malarka. Nagrodzone prace znalazły się w kalendarzu na rok 2020. Ogółem na konkurs wpłynęły 74 prace. Udział w konkursie wzięły również uczennice z naszej szkoły; Angelika Bękalska i Julita Kosińska z 3b BS, prace uczennic znalazły się w kalendarzu. Gratulacje dziewczyny!!! 

Opiekunem była p. Małgorzata Kazaniecka, (w gabinecie kalendarz do obejrzenia)