Zespół Szkół Zawodowych
ul. T. Kościuszki 16
11-500 Giżycko
tel.  87 428 32 41 kom. 602 792 119

Rozpoczęcie roku szkolnego 2020/2021

Dnia 1 września o godzinie 9.00 uczniowie pierwszych klas Technikum Nr 3 i Branżowej Szkoły I Stopnia nr 1 wraz z wychowawcami spotkali się na boisku szkolnym w celu rozpoczęcia roku szkolnego. Tym razem, w związku z sytuacją epidemiczną i obowiązującymi obostrzeniami, pominięte zostało tradycyjne wprowadzenie sztandaru naszej szkoły, a także wspólne wysłuchanie hymnu narodowego. Pani Dyrektor Małgorzata Rakowska-Ożga serdecznie powitała wszystkich zebranych i wygłosiła krótkie przemówienie podsumowujące czas wakacyjnego wypoczynku, jednocześnie zachęcając uczniów do wytężonej pracy po tak długiej przerwie. Uczniowie i wychowawcy poinformowani zostali o zasadach dotyczących pobytu w szkole w warunkach reżimu sanitarnego. Kończąc przemówienie, Pani Dyrektor ogłosiła oficjalne rozpoczęcie nowego roku szkolnego 2020/2021. Następnie uczniowie, wraz z wychowawcami udali się do wyznaczonych sal lekcyjnych.