Zespół Szkół Zawodowych
ul. T. Kościuszki 16
11-500 Giżycko
tel.  87 428 32 41 kom. 602 792 119

Uwaga! Uwaga! Uwaga!

Tylko przez tydzień w oknach naszej szkoły (od ul. Kościuszki) można oglądać przepiękną wystawę prac uczniów I kl. Technikum oraz II kl. B Branżowej Szkoły I Stopnia. ”Kolory Jesieni” – to zbiór niesamowitych zdjęć wykonanych podczas lekcji: Plastyki oraz Aktywni i kreatywni. Przygotowania do przedsięwzięcia rozpoczęły się już we wrześniu, kiedy jeszcze lekcje odbywały się w systemie stacjonarnym i kiedy można było wspólnie wyjść na praktyczne zajęcia całą klasą poza szkołę. Na początku należało wykonać zdjęcia. Młodzież swoje jesienne inspiracje mogła zaczerpnąć w parku niedaleko szkoły oraz w parku przy ul. Gdańskiej w Giżycku. Następnie, dzięki współpracy z Powiatową Biblioteką Pedagogiczną działającą przy PORE, grupa uczniów mogła uczestniczyć w zajęciach praktycznych przybliżających sztukę czerpania papieru, który został wykorzystany jako element wystawy. W kolejnym etapie po wydrukowaniu zdjęć w szkole również w bibliotece prace zostały oprawione. W czasie pandemii nie jest możliwe, aby tak wspaniałą wystawę można zobaczyć „w murach” szkoły stąd pomysł, aby była ona ogólnodostępna „na murach” a raczej w jej oknach. Serdecznie Wszystkich ZAPRASZAMY, przyjdźcie, zobaczcie - życzymy wspaniałych doznań.
Drodzy uczniowie BRAWO!!! K. Rzeczycka

Do pobrania: Prezentacja powerpoint: Kolory Jesieni   Film: Kolory Jesieni