Zespół Szkół Zawodowych
ul. T. Kościuszki 16
11-500 Giżycko
tel.  87 428 32 41 kom. 602 792 119

KONKURS NA NAJLEPSZY WYPIEK BOŻONARODZENIOWY

Aby poczuć atmosferę Świąt Bożego Narodzenia w naszej szkole odbył się konkurs na najlepszy wypiek bożonarodzeniowy. Uczestnicy w domu wypiekali słodkości, pięknie je dekorowali i świątecznie podali. Komisja konkursowa oceniała przesłane zdjęcia oraz receptury na wyśmienite wyroby ciastkarskie. Otrzymaliśmy różne wypieki, królowały oczywiście pierniki, dzieła świąteczne przygotowane z ciasta piernikowego, rolady świąteczne, ciasteczka migdałowe czy babeczki. W potyczkach kulinarnych wzięło udział szesnastu uczniów zarówno z klas branżowej szkoły jak i technikum. Otrzymaliśmy przepiękne prace, wybór był bardzo trudny, dlatego zostały przyznane miejsca ex aequo.

WYNIKI KONKURSU:
I MIEJSCE: Anna Żołondek klasa IV T (domek z piernika), Magdalena i Zuzanna Duda klasa II T (pierniki i orzeszki bożonarodzeniowe)
II MIEJSCE: Gabriela Romejko klasa IV T (domek z piernika), Angelika Bieciuk klasa I T (domek z piernika)
III MIEJSCE: Wiktoria Rudzińska klasa II T (pięknie podane pierniki), Monika Jakubowska klasa II T (domek z piernika)
Nagroda Publiczności: Anna Żołondek
Wyróżnienie: Aleksandra Stankiewicz klasa II b TH
Wszystkim uczestnikom serdecznie dziękuję za udział i gratuluję.
Organizator: Urszula Siergiej-Todryk

Film: Świąteczne wypieki