tel.  87 428 32 41 kom. 602 792 119

KONKURS NA NAJLEPSZY WYPIEK BOŻONARODZENIOWY

WYNIKI KONKURSU:
I MIEJSCE: Anna Żołondek klasa IV T (domek z piernika), Magdalena i Zuzanna Duda klasa II T (pierniki i orzeszki bożonarodzeniowe)
II MIEJSCE: Gabriela Romejko klasa IV T (domek z piernika), Angelika Bieciuk klasa I T (domek z piernika)
III MIEJSCE: Wiktoria Rudzińska klasa II T (pięknie podane pierniki), Monika Jakubowska klasa II T (domek z piernika)
Nagroda Publiczności: Anna Żołondek
Wyróżnienie: Aleksandra Stankiewicz klasa II b TH
Wszystkim uczestnikom serdecznie dziękuję za udział i gratuluję.
Organizator: Urszula Siergiej-Todryk

Film: Świąteczne wypieki