Zespół Szkół Zawodowych
ul. T. Kościuszki 16
11-500 Giżycko
tel.  87 428 32 41 kom. 602 792 119

konkurs fotograficzny

Drodzy uczniowie,
zapraszam Was do udziału w konkursie fotograficznym pt. Mazury zimą.
Prosimy o nadesłanie na maila Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.  2 zdjęć w dobrej rozdzielczości do 24.02.2021.
Pracę oceni i wybierze trzy-osobowa komisja składająca się z nauczycieli naszej szkoły.
Przewidujemy nagrody książkowe za najlepsze prace.
(temat jest dość obszerny więc mogą być to zdjęcia krajobrazów zimą, miasta Giżycka, bądź terenów wiejskich, tak naprawdę co Was zainspiruje a jest związane z zimą i jesteście w stanie oddać np. piękno tej zimy)
Liczymy na Waszą kreatywność i zachęcamy gorąco do zabawy.

Organizator : Marta Grecka