Zespół Szkół Zawodowych
ul. T. Kościuszki 16
11-500 Giżycko
tel.  87 428 32 41 kom. 602 792 119

Pożegnanie Absolwentów - rocznik 2021

Dnia 30 kwietnia 2021 r. w naszej szkole pożegnaliśmy Absolwentów Technikum Nr 3. W związku z koniecznością zachowania reżimu sanitarnego nie mogliśmy spotkać się w większym gronie. Pani Dyrektor krótko i serdecznie słowami Sofii Lundberg pożegnała Absolwentów:
„ Życzę Wam wszystkiego, ile potrzeba.
Tyle słońca, ile potrzeba, żeby rozjaśniło Wam dni.
Tyle deszczu, ile potrzeba, żebyście docenili słońce.
Tyle radości, ile potrzeba na wzmocnienie duszy,
ale też tyle smutku, ile potrzeba, byście potrafili docenić drobne przyjemności w życiu.
I tyle spotkań, ile potrzeba, żebyście przywykli do pożegnań.”

Podczas spotkania padło wiele ciepłych słów ze strony wychowawcy, nauczycieli i uczniów. Wszystkim absolwentom życzymy wytrwałości, radości oraz sukcesów na egzaminach maturalnych i w dalszym życiu. Za wszystkich trzymamy kciuki i do zobaczenia!