Zespół Szkół Zawodowych
ul. T. Kościuszki 16
11-500 Giżycko
tel.  87 428 32 41 kom. 602 792 119

Akcja ekologiczna

Wszystkie dzieci zbierają elektrośmieci !!!

Szkoła przystąpiła do akcji ekologicznej "Wszystkie dzieci zbierają elektrośmieci". Zapraszamy do wzięcia udziału w akcji. Zbiórka dotyczy zużytego sprzętu elektrycznego i elektronicznego (sprzęt komputerowy, sprzęt gospodarstwa domowego - wszystko co jest na prąd lub na baterie np. żelazka, odkurzacze, pralki, kuchenki itp.)

Nauka zdalna - nic prostszego! Zrób porządki i bądź eko!

Czas wolny po odbyciu nauki zdalnej warto wykorzystać na pomoc w ochronie środowiska. Wiosna to idealny czas na porządki, warto pomóc w nich rodzicom a jednocześnie zadbać o naszą planetę! W zamian za dobry przykład postawy ekologicznej placówka szkoły może uzyskać profity tj. sprzęt sportowy i biurowy dla uczniów.

Zużyty sprzęt prznosimy do szkoły do 30 maja 2021r.

proxy