Zespół Szkół Zawodowych
ul. T. Kościuszki 16
11-500 Giżycko
tel.  87 428 32 41 kom. 602 792 119

Konkurs Konkurs Konkurs!!!

Miesiąc maj obfituje w rocznice historyczne. 3 maja obchodziliśmy rocznicę uchwalenia pierwszej polskiej konstytucji. 8 maja zakończyła się II wojna światowa w Europie, a 18 maja polskie wojska zajęły Monte Cassino. W związku z tym zapraszamy uczniów ZSZ do wzięcia udziału w szkolnym konkursie historycznym poświęconym największemu zabytkowi znajdującemu się w Giżycku, jakim jest Twierdza Boyen. Konkurs odbędzie się w formie zdalnej. Osoby zainteresowane uczestnictwem w konkursie proszone są o kontakt z nauczycielem historii Piotrem Todrykiem poprzez dziennik elektroniczny. Zapisy są do 22.05, zaś test zostanie przesłany przez Librusa w dniu 28.05. Więcej szczegółów w regulaminie konkursu. Zapraszamy do udziału.


bg1.jpg