Zespół Szkół Zawodowych
ul. T. Kościuszki 16
11-500 Giżycko
tel.  87 428 32 41 kom. 602 792 119

Wielkie gotowanie dla Pawła

Uczniowie Zespołu Szkół Zawodowych w Giżycku wezmą udział w bardzo ważnym wydarzeniu charytatywnym mającym na celu pomoc Pawłowi w walce z nowotworem. Młodzież przygotuje wyśmienite słodkości, które zostaną przeznaczone na sprzedaż w ramach akcji. Do udziału zgłosili się uczniowie klas I, II i III Technikum Nr 3. Finał akcji odbędzie się 29 maja 2021 roku w Ekomarinie w Giżycku. Czeka na Was wiele atrakcji pod hasłem "Wielkie Gotowanie dla Pawła". Będziecie mogli podziwiać dzieła kulinarne znanych kucharzy i nie tylko. Ambasadorami tego przedsięwzięcia są znani nam i zaprzyjaźnieni z naszą szkołą Pani Aleksandra Juszkiewicz i Pan Dariusz Baryga.

akcja charytatywna.jpg