Zespół Szkół Zawodowych
ul. T. Kościuszki 16
11-500 Giżycko
tel.  87 428 32 41 kom. 602 792 119

POMAGAMY PAWŁOWI W WALCE Z NOWOTWOREM

Uczniowie klasy I i III Technikum Nr 3 w Giżycku włączyli się w akcję charytatywną: „Wielkie Gotowanie dla Pawła”. Na zajęciach pracowni gastronomicznej miłośnicy ciastkarstwa przygotowali przepyszne słodkości na kiermasz. 29 maja uczennice klasy I Technikum pomagali podczas przygotowań oraz zbiórki pieniędzy dla Pawła. Mieli okazję spotkać się i obserwować pracę gości MasterChef, Top Chef, Bake off – ale ciacho, MasterChef Junior, Hell’s Kitchen i czołowych kucharzy, którzy na co dzień pracują jako szefowie kuchni w restauracjach. 
Dziękujemy za zaangażowanie:
- uczennicom klasy I T: Angelice Bieciuk, Patrycji Skierkowskiej, Julii Krupa
- uczniom klasy III T: Angelice Arasimowicz, Milenie Koseckiej oraz Adrianowi Wendziwulskiemu
Urszula Siergiej-Todryk