Zespół Szkół Zawodowych
ul. T. Kościuszki 16
11-500 Giżycko
tel.  87 428 32 41 kom. 602 792 119

WSPÓŁPRACA ZE STOWARZYSZENIEM "KOCHAMY MAZURY" SULIMIADA 2021

Dnia 12.09.2021 roku młodzież z Zespołu Szkół Zawodowych w Giżycku wzięła udział w II Towarzyskich Zawodach Jeździeckich przez przeszkody organizowanych przez Stowarzyszenie "Kochamy Mazury". Celem imprezy było promowanie sportów rekreacyjnych na naszym terenie oraz pięknych krajobrazów mazurskich. Uczniowie klasy II Technikum Nr 3 przygotowali poczęstunek dla zawodników oraz przybyłych gości. Na naszym stole znalazły się słone przekąski, słodkości oraz niezbędna w ten upalny dzień regeneracyjna lemoniada. Młodzież mogła jednocześnie zapoznać się podczas imprezy ze sposobem przygotowania dań z jagnięciny. Podziękowania dla uczennic biorących udział w obsłudze podczas zawodów:
Angelika Bieciuk
Julia Krupa
Patrycja Sierkowska