Zespół Szkół Zawodowych
ul. T. Kościuszki 16
11-500 Giżycko
tel.  87 428 32 41 kom. 602 792 119

Akcja „Murem za polskim mundurem”

Tuż przed Świętami Bożego Narodzenia nasza szkoła wzięła udział w akcji „Murem za polskim mundurem”. Uczniowie klasy 2 a BS wykonali kartki świąteczne z życzeniami. Dotarły one w Wigilię do żołnierzy strzegących naszej granicy. Dziękujemy paniom z Powiatowej Biblioteki Pedagogicznej, gdyż dzięki uprzejmości tej instytucji i wsparciu materiałami papierniczymi, praca nad kartkami mogła być bardziej owocna i odbywała się na terenie biblioteki. Właśnie otrzymaliśmy podziękowania i życzenia dla całej społeczności szkolnej od Wojewody Warmińsko – Mazurskiego – Artura Chojeckiego będącego koordynatorem ww. zamierzenia. Podziękowania należą się również uczennicy 1 kl. Technikum – Emilce Ościak, która z własnej inicjatywy dostarczyła również na akcję własnoręcznie wykonaną kartkę.