Zespół Szkół Zawodowych
ul. T. Kościuszki 16
11-500 Giżycko
tel.  87 428 32 41 kom. 602 792 119

Realizacja trzytygodniowego stażu w Maladze

Po przyjeździe pierwszego dnia podzieleni na grupy, wraz z opiekunami, udaliśmy się do przydzielonych hoteli i restauracji, w których odbywamy praktykę. Nasze miejsca staży to:
- Hotel Casual Malaga del Mar
- Hotel Palacete de Alamos,
- Hotel BIA BAMA SL
- Pasteleria Pathelin Malaga
- Hotel TOC MLG Mauro Newco Dos Slu,
- Restaurante Brunch IT
- Restaurante Pepa y Pepe
Pracujemy w hotelach głównie w housekeepingu i restauracjach, kuchniach oraz ciastkarniach. Poznajemy tajniki pracy w hotelarstwie podczas przygotowania pokoi do przyjęcia gościa. W gastronomii przygotowujemy potrawy śródziemnomorskie, głównie owoce morza, tapas, dania główne oraz desery i torty. Komunikacja w czasie pracy odbywa się w języku hiszpańskim i angielskim, więc tym samym mamy szansę na doskonalenie umiejętności językowych, które nabyliśmy podczas kursu w Polsce a teraz utrwalamy na kolejnym kursie języka hiszpańskiego popołudniami po praktykach, a w wolne od obowiązków stażowych dni zwiedzamy Malagę i okolice.