Zespół Szkół Zawodowych
ul. T. Kościuszki 16
11-500 Giżycko
tel.  87 428 32 41 kom. 602 792 119

Uroczyste zakończenie roku szkolnego 2021/2022

Dnia 24 czerwca 2022 r. na sali gimnastycznej naszej szkoły odbyło się uroczyste zakończenie roku szkolnego 2021/2022. Na początku, Pani Dyrektor dokonała krótkiego podsumowania mijającego roku szkolnego, życzyła wszystkim udanych, bezpiecznych wakacji oraz nabrania sił do wytężonej pracy w kolejnym roku szkolnym. Następnie uczniowie, którzy brali udział w trzytygodniowych praktykach w hiszpańskiej Maladze w ramach projektu "Najlepsze praktyki zawodowe w Hiszpanii szansą na sukces zawodowy”, przedstawili krótkie podsumowanie połączone z pokazem slajdów oraz odebrali certyfikaty od koordynatorów projektu. Na zakończenie, najlepsi uczniowie z poszczególnych klas otrzymali z rąk Pani Dyrektor i wychowawców poszczególnych klas dyplomy oraz nagrody za naukę, wysoką frekwencję i zaangażowanie w życie szkoły. Po zakończeniu części oficjalnej, uczniowie poszczególnych klas wraz z wychowawcami udali się do wyznaczonych sal na rozdanie świadectw.