Zespół Szkół Zawodowych
ul. T. Kościuszki 16
11-500 Giżycko
tel.  87 428 32 41 kom. 602 792 119

Spotkanie w ramach projektu Matura +

Dnia 19 września 2022 r. grupa uczniów klasy IV T wzięła udział w spotkaniu zorganizowanym przez firmę Elitmat dla maturzystów z woj. warmińsko-mazurskiego w ramach projektu MATura + z przedstawicielami fundacji Empiria i Wiedza oraz Dariuszem Kulmą, autorem serii książek “Jak zdać maturę z matematyki?”. Uczniowie mieli okazję wysłuchać bardzo ciekawego wykładu jak skutecznie uczyć się do matury z matematyki oraz zapoznać się z ważnymi kwestiami związanymi z udziałem w rocznym bezpłatnym kursie maturalnym online z matematyki. Rozmowa z Dariuszem Kulmą dodatkowo zmotywowała uczniów do aktywnego udziału w zajęciach, które rozpoczynają się 28 września. Trzymamy kciuki za naszych maturzystów.

001.jpg