Zespół Szkół Zawodowych
ul. T. Kościuszki 16
11-500 Giżycko
tel.  87 428 32 41 kom. 602 792 119

Dzień Dyni

W środę 26.10.2022 r. obchodziliśmy w naszej szkole Dzień Dyni, którego pomysłodawcą był Samorząd Uczniowski. Całemu dniu towarzyszyły akcenty w kolorze pomarańczowym pojawiające się w strojach uczniów i nauczycieli a szkoła została pięknie udekorowana przez panią Marzannę Lech. Dzięki uprzejmości Urzędu Miasta w Giżycku otrzymaliśmy mnóstwo dyń, które wraz z uczniami dostarczyła do szkoły pani Sylwia Dawsiewicz. Oczywiście nie obyło się bez przepysznej, pikantnej zupy z dyni ugotowanej przez naszych uczniów, pod czujnym okiem pani Małgorzaty Leguckiej. Zupa była tak dobra, że niektórzy uczniowie przychodzili po kilka dodatkowych porcji.

Dziękujemy wszystkim za dobrą atmosferę i zaangażowanie w życie szkoły.