Zespół Szkół Zawodowych
ul. T. Kościuszki 16
11-500 Giżycko
tel.  87 428 32 41 kom. 602 792 119

Dzień postaci z bajek

Dnia 09.11.2022 obchodziliśmy w naszej szkole Dzień Postaci z Bajek. Impreza została przygotowana przez uczniów klasy 4TŻ. Szkoła została udekorowana plakatami z różnych bajek. Na długiej przerwie uczniowie słuchali piosenek i mogli wziąć udział w konkursie na najlepsze przebrania oraz spróbować swoich sił w quizzie dotyczącym popularnych postaci bajkowych.

Wyniki konkursów:

Konkurs na przebranie: I miejsce Nikola Chyła 1b BS, II miejsce Michał Dąbrowski 4T, III miejsce Diana Dudzińska 4TŻ

Quizz o postaciach z bajek: I miejsce Michał Dąbrowski 4T, II miejsce Oliwia Grzybowska 2T, III miejsce Hanna Anszczak 1T

Dziękujemy wszystkim za wspólną zabawę.

Samorząd Uczniowski