Zespół Szkół Zawodowych
ul. T. Kościuszki 16
11-500 Giżycko
tel.  87 428 32 41 kom. 602 792 119

Wycieczka do hotelu Wodnik*** w Giżycku

Dnia 14 listopada 2022 r. uczniowie klasy I uczący się w zawodzie technik hotelarstwa zwiedzili hotel Wodnik*** w Giżycku. Obiekt powstał w 1974 roku, obecnie posiada 110 miejsc noclegowych, głównie w pokojach 1 i 2-osobowych, restaurację, salę kominkową i miejsce rozrywki (bilard). Doświadczony, kompetentny personel i świetna lokalizacja to nie jedyne atuty hotelu. W progach hotelu nie raz gościły prawdziwe sławy, m.in. Aleksander Kwaśniewski, Mieczysław Fogg, Ryszard Rynkowski, Tadeusz Sznuk, Zygmunt Chajzer, Mateusz Kusznierewicz i wielu innych. Dzięki Panu Dyrektorowi i recepcjonistce – Kamili uczniowie poznali obiekt, który w przyszłości może okazać się ich miejsce praktyk, a nawet pracy.